Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
26 września 2019 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, w których wzięli udział uczniowie i nauczyciele. Każdy z wyborców mógł oddać głos na jednego kandydata. Zgodnie z wolą społeczności szkolnej wybrano nowych przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, którymi zostali:
PRZEWODNICZĄCA: Wanesa Makieła,
ZASTĘPCA: Maciej Szwedo,
SKARBNIK: Nikola Grzeszczak.
Nad prawidłowym przebiegiem …

