Zakończenie roku szkolnego 2022/2023
Zakończenie roku szkolnego 2022/2023
W dniu 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Akademię rozpoczęła pani dyrektor Ewa Zarzycka, która podsumowała pracę w minionym roku szkolnym. Podczas uroczystości wręczano uczniom wyróżnienia i nagrody za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz działalność na rzecz szkoły. Listy gratulacyjne i podziękowania otrzymali również rodzice. Po zakończeniu części oficjalnej …

