Dzień Przedsiębiorczości w Europ Assistance Polska

W dniu 27.04.2021 roku na zaproszenie Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości trzy uczennice naszej szkoły uczestniczyły w e – wizytach, realizując program Dzień Przedsiębiorczości w Europ Assistance Polska. Firma świadczy profesjonalne usługi assistance w pięciu głównych obszarach: Zdrowie, Podróż, Dom i Rodzina, Samochód, Concierge. Europ Assistance Polska jest filią międzynarodowej Grupy, która dba o bezpieczeństwo milionów osób na całym świecie.

Aurelia Bryłkowska z klasy 1 Technikum poznała zagadnienia związane z komunikacją i marketingiem, uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez Panią Justynę Niebutkowską – Jończyk, Managera ds. Komunikacji i Marketingu. Martyna Derecka i Natalia Senk z klasy 2 Technikum wybrały spotkanie z Panią Dominiką Siłą – Gutkowską, Zastępcą Managera Działu Medycznego.

Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte podczas e-wizyty pozwoli uczennicom zweryfikować plany edukacyjne i zawodowe oraz wyobrażenie o wymarzonym zawodzie.

Bardzo dziękujemy Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości za wyróżnienie naszej szkoły możliwością uczestniczenia w e – spotkaniach z Europ Assistance Polska. Uczniów naszej szkoły prosimy, aby uczyli się technik podejmowania decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Pamiętajcie: „Każdy z nas jest swoim przewodnikiem na drodze do lepszych decyzji” (Spencer Johnson, autor książki „Tak czy nie”).

 

About Author